خرید و فروش جگر مرغ

خرید و فروش جگر مرغ|قیمت کف بازار جگر مرغ شماره تلفن های فروشنده های مرغ و ماهی جهت جگر مرغ در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار فروش مرغ و ماهی با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی


پخش عمده انواع گوشت
 تلفن: 09904174686
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «مرغ ماهی» دیده ام و کد «آگهی-5» را اعلام کنید»
 سایت «مرغ ماهی»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش مرغ،ماهی،گوشت،تخم مرغ،ژامبون،کالباس و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
پخش عمده گوشت و مرغ منجمد ماهر
 تلفن: 09368898787
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «مرغ ماهی» دیده ام و کد «آگهی-4» را اعلام کنید»
 سایت «مرغ ماهی»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش مرغ،ماهی،گوشت،تخم مرغ،ژامبون،کالباس و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم به کار خرید و فروش مرغ،ماهی،گوشت گوسفند،گاو،شتر،شتر مرغ،تخم مرغ،سوسیس و گالباس،محصولات لبنی،پروتئینی و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «مرغ و ماهی» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

جگر مرغ شماره تلفن های فروشنده های مرغ و ماهی جهت جگر مرغ در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار فروش مرغ و ماهی با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی

خاصیت جگر مرغ چیست؟

جگر مرغ، یکی از انواع گوشت مرغ است که در اکثر کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قسمت از گوشت مرغ دارای خواص غذایی و ارزش غذایی بالایی است و حاوی مقادیر قابل توجهی پروتئین، ویتامین B6 و B12، نیاسین و ریبوفلاوین (ویتامین B2) می‌باشد.

همچنین، جگر مرغ حاوی مقدار مناسبی چربی، مس، سدیم، پتاسیم، فسفر، آهن و روی نیز می‌باشد. به عنوان یک منبع غنی از پروتئین، مصرف جگر مرغ به رشد و تقویت عضلات کمک می‌کند و همچنین می‌تواند به بهبود وضعیت سلامت کلی بدن و افزایش سیستم ایمنی بدن کمک کند.

لازم به ذکر است که همانند هر نوع گوشت دیگری، استفاده از جگر مرغ نیز باید با توجه به شرایط بهداشتی، بهداشت حیوانات و شیوه‌های پخت مورد استفاده قرار گیرد.